Czarny płaszcz z paskiem z suri alpaką
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 3 149 zł
- Płaszcz z paskiem z wełny suri alpaki
- Kolor czarny
- Aksamitnie miękka i otulająca wełna z dłuższym włosem
- Długość midi, prosty fason, z paskiem
- Guziki z rogu bawolego
- Płaszcz na podszewce
- Ozdobny piping we wnętrzu płaszcza
- Z tyłu rozcięcie
Właściwości i zalety wełny suri alpaki: Hipoalergiczność - włókna nie zawierają lanoliny, czyli tłuszczu, który może uczulać, Tkanina pozwala skórze swobodnie oddychać, Zdolność do termoregulacji - chroni ciało przed przegrzaniem i wyziębieniem, Bakteriostatyczność - wełna hamuje rozwój i rozmnażanie drobnoustrojów.
Głęboka czerń ma w sobie magię. Czarny płaszcz wełniany z paskiem to obowiązkowy element damskiej garderoby na sezon jesienno-zimowy. Jest zawsze modny i pasuje na każdą okazję. W tym roku postaw na model z alpaki, jeśli zależy Ci na oryginalnej fakturze i wyjątkowym komforcie termicznym. Elegancki długi płaszcz damski Patrizia Aryton uszyty z trzech delikatnych wełen rekomendujemy paniom, które zapewnienie ciepła w mroźne dni, piękny design i szlachetność tkanin traktują jako absolutny priorytet.
kod produktu: 08544-VV
Czarny długi płaszcz zimowy z paskiem i guzikami
Nasz oryginalny płaszcz z alpaki, baby suri i wełny dziewiczej ma barwę intensywnej czerni. Dłuższe włosie, jedwabiście gładkie i cudownie miękkie, subtelnie połyskuje pod światło, podbijając ekskluzywność materiału. Tkanina jest miła w dotyku i przyjazna nawet dla wrażliwej skóry, co daje ogromną przyjemność noszenia.
Model sięga mniej-więcej do połowy łydek, dzięki czemu pasuje do wszystkich długości sukienek i spódnic, zapewnia swobodę ruchów, dobrze chroni przed chłodem i jest stosowny na wszystkie okoliczności. Posiada klasyczny kołnierz na zakładkę, rękawy typu wstawianego, tylne rozcięcie, zapięcie na guziki z rogu bawolego oraz wewnętrzny guzik z orzecha corozo. Do lepszego dopasowania do ciała służy pasek akcentujący talię. Możesz go zawiązać ściślej lub luźniej, rozwiązać i puścić swobodnie wzdłuż ciała bądź całkowicie wyciągnąć.
Projektanci zadbali o każdy szczegół kroju i wykończenia płaszcza w sposób, który przekłada się na jego funkcjonalność i estetykę. Płaszcz z rozcięciem posiada m.in. ozdobny wewnętrzny piping. Dzięki podszewce, łatwo się zakłada i pięknie pozycjonuje się na sylwetce, utrzymując swoją nieskazitelną formę.
Oryginalny elegancki płaszcz z suri alpaki
Płaszcz zimowy z paskiem powstał z plamoodpornej, sprężystej, hipoalergicznej i oddychającej mieszanki wełny z suri alpaki, baby suri alpaki i wełny jagnięcej, gwarantującej niezrównaną termoizolacyjność. Podszewkę wykonano z przewiewnej wiskozy i acetatu. Płaszcz alpaka z guzikami Patrizia Aryton kupisz w rozmiarach 34 - 46.
Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu, nosi rozmiar 36.
Wymiary na płasko. Możesz wyjąć swoją ulubioną rzecz z szafy i porównać wymiary.
Materiał główny:
35% baby suri alpaka
35% suri alpka
30% wełna jagnięca (dziewicza)
Podszewka:
50% wiskoza
50% acetat
Guzik wewnętrzny z naturalnego orzecha corozzo.
Guziki z naturalnego rogu bawolego.
Model posiada nietekstylne części pochodzenia zwierzęcego.
czyszczenie chemiczne
Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień na terenie Polski:
- InPost Paczkomaty
- Kurier DPD
Odbiór osobisty w salonie stacjonarnym jest bezpłatny.
Odpłatna dostawa w UE, więcej informacji: formy i koszty dostawy
Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru.
Produkty należy odesłać wraz z formularzem zwrotu na adres sklepu internetowego ARYTON E-SKLEP, bądź zwrócić w salonie stacjonarnym PATRIZIA ARYTON.
Więcej informacji: zwroty i reklamacje
4 innych produktów w tej samej kategorii: