Aktywne filtry

pokaż:
widok:
WIDOK: SYLWETKA WIDOK: PRODUKT
widok:
2 3

Swetry kaszmirowe damskie

Już niewielka domieszka kaszmiru w składzie ubrania potrafi zmienić właściwości całej tkaniny lub dzianiny. Tę wełnę, uważaną za najcenniejszą na świecie, pozyskuje się z dolnych warstw runa kóz kaszmirskich. Cały proces zdobywania surowca i produkcji kaszmiru jest niezwykle trudny i czasochłonny.

Przekłada się to na znikomy udział tego materiału w światowej produkcji wełny, który wynosi zaledwie 0,5%. Ale czy tylko dlatego kaszmir uchodzi za luksusowy? Oczywiście, że nie! Swetry kaszmirowe są najlepszym przykładem na to, że prawdziwy luksus da się dosłownie poczuć na własnej skórze!

Czy warto kupić swetry z kaszmiru?

Swetry z wełny kaszmirowej mogą się okazać jednym z najbardziej udanych modowych zakupów. Warto je mieć w swojej szafie ze względu na takie cechy i właściwości kaszmiru, jak: - bezkonkurencyjna miękkość i delikatność dla skóry; - odporność na przetarcia i inne uszkodzenia, która przy odpowiedniej pielęgnacji czyni go materiałem bardzo wytrzymałym; - wysoka termoizolacyjność - kaszmir zatrzymuje osiem razy więcej ciepła niż wełna owcza, a mimo to jest bardzo lekki; - hydrofobowość, dzięki której kaszmirowe swetry nie chłoną wody i nie tak łatwo je zaplamić; - hipoalergiczność i antybakteryjność; - niesamowita elastyczność i sprężystość włókien, które eliminują problem powstawania zagnieceń.

Elegancki kaszmirowy sweter - must-have w Twojej szafie

Sweter z wełny kaszmirowej to dość kosztowna inwestycja, jednak już po pierwszym założeniu poczujesz, że było warto. Jeśli cenisz szlachetność i inne walory wełny, ale Twoja skóra jest wrażliwa na dyskomfort powodowany przez kłujące włókna, to kaszmir jest dla Ciebie stworzony. Ten materiał nie gryzie, za to pozwala skórze oddychać i zapewnia wyjątkowy, szykowny look. Eleganckie swetry z kaszmiru o ponadczasowych fasonach będą służyć Ci wiele lat i nigdy nie wyjdą z mody.

Ekskluzywne swetry damskie z kaszmiru - na jakie okazje?

Kaszmir to materiał premium dla najbardziej wymagających kobiet, jednak można wykorzystać go przy różnych okazjach. Ważne rodzinne uroczystości, przełomowe wydarzenia w naszym życiu zawodowym czy wymarzona randka, ale nawet zwykły spacer do centrum handlowego są warte tego, aby ubrać się w prawdziwy luksus - sweter z kaszmiru!

Swetry damskie kaszmirowe nie mają sobie równych, jeśli chodzi o łagodność dla skóry i ekskluzywny wygląd. Jeśli chcesz nosić swetry z kaszmirem jak najczęściej, możesz wybierać modele z domieszką tej wełny. Włókna kaszmiru w składzie ubrań z innych materiałów czynią je bardziej wytwornymi i nadają im aksamitnej miękkości.

Damskie swetry z kaszmiru Patrizia Aryton - dlaczego warto?

Damskie swetry kaszmirowe z kolekcji Patrizia Aryton to najlepszy przykład nowoczesnej klasyki w modnej odsłonie. Jest w nich ukryta pasja i szacunek do natury, a przede wszystkim troska o Twoją wygodę i podkreślenie indywidualnego stylu. Różnorodne fasony i kolory trafiają w gusta najbardziej wymagających pań.

Jeśli cenisz wysoką jakość ubrań, staranność wykonania i unikatowość detali, wybierz swetry z wełną kaszmirową polskiej marki Patrizia Aryton. Zainwestuj w luksus, na który zasługujesz.

+ Czytaj mniej

Swetry kaszmirowe damskie

Już niewielka domieszka kaszmiru w składzie ubrania potrafi zmienić właściwości całej tkaniny lub dzianiny. Tę wełnę, uważaną za najcenniejszą na świecie, pozyskuje się z dolnych warstw runa kóz kaszmirskich. Cały proces zdobywania surowca i produkcji kaszmiru jest niezwykle trudny i czasochłonny.

Przekłada się to na znikomy udział tego materiału w światowej produkcji wełny, który wynosi zaledwie 0,5%. Ale czy tylko dlatego kaszmir uchodzi za luksusowy? Oczywiście,...

+ Czytaj więcej