• Obniżka
  • Zestaw
1 / 1

favorite_border

Zestaw książka + e-book

108 zł
PayPo
Patrycja Cierocka-Szumichora w swojej pierwszej publikacji zebrała zasady, dzięki którym odbiorcy będą mogli zmienić myślenie o stylu i modzie....
Opis produktu
add remove

Patrycja Cierocka-Szumichora w swojej pierwszej publikacji zebrała zasady, dzięki którym odbiorcy będą mogli zmienić myślenie o stylu i modzie. Przełamuje też ważne stereotypy – jak ten o dopasowaniu stylizacji do wieku czy łączeniu kolorów. Obserwacje autorki przeplatają się z serią praktycznych porad oraz ćwiczeń, dzięki którym tworzenie codziennych zestawów ubrań będzie przyjemnością.

"Klasyka z twistem" to spis zasad współczesnej klasyki, czyli stylu zgodnego z duchem i potrzebami współczesnej kobiety – mody lekkiej, bezpretensjonalnej, estetycznej i swobodnej. Po przeczytaniu książki będziesz wiedzieć: jak łączyć kolory, jak budować stylizacje i dobierać akcesoria, jakie zestawy wybierać na różne okoliczności, na co zwrócić uwagę podczas robienia zakupów. Książka oprócz zebranych zasad i porad przyciąga uwagę wyjątkowymi ilustracjami, które na potrzeby wydania stworzyły Agata Wierzbicka. Uzupełnieniem nowoczesnej klasyki jest naturalny wizaż i jemu poświęcony jest ostatni rozdział spisany przez Agatę Zygadło.  

Dostawa
add remove

Darmowa dostawa dla wszystkich zamówień na terenie Polski:
- Paczkomaty InPost
- Kurier GLS

Odbiór osobisty w salonie stacjonarnym jest bezpłatny.

Zwroty
add remove

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru.

Produkty należy odesłać wraz z formularzem zwrotu na adres sklepu internetowego ARYTON E-SKLEP, bądź zwrócić w salonie stacjonarnym PATRIZIA ARYTON.

Więcej informacji: zwroty i reklamacje