E-book - Klasyka z twistem
1 / 1
  • E-book - Klasyka z twistem

favorite_border

E-book - Klasyka z twistem

kod produktu: 099-00
49 zł
PayPo
Patrycja Cierocka-Szumichora w swojej pierwszej publikacji zebrała zasady, dzięki którym odbiorcy będą mogli zmienić myślenie o stylu i...
Opis produktu
add remove

Patrycja Cierocka-Szumichora w swojej pierwszej publikacji zebrała zasady, dzięki którym odbiorcy będą mogli zmienić myślenie o stylu i modzie. Przełamuje też ważne stereotypy – jak ten o dopasowaniu stylizacji do wieku czy łączeniu kolorów. Obserwacje autorki przeplatają się z serią praktycznych porad oraz ćwiczeń, dzięki którym tworzenie codziennych zestawów ubrań będzie przyjemnością.

"Klasyka z twistem" to spis zasad współczesnej klasyki, czyli stylu zgodnego z duchem i potrzebami współczesnej kobiety – mody lekkiej, bezpretensjonalnej, estetycznej i swobodnej. Po przeczytaniu książki będziesz wiedzieć:jak łączyć kolory,jak budować stylizacje i dobierać akcesoria,jakie zestawy wybierać na różne okoliczności,na co zwrócić uwagę podczas robienia zakupów.Książka oprócz zebranych zasad i porad przyciąga uwagę wyjątkowymi ilustracjami, które na potrzeby wydania stworzyły Agata Wierzbicka. Uzupełnieniem nowoczesnej klasyki jest naturalny wizaż i jemu poświęcony jest ostatni rozdział spisany przez Agatę Zygadło.  

Produkt wirtualny

Zwroty
add remove

Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu w terminie 30 dni od daty otrzymania towaru.

Produkty należy odesłać wraz z formularzem zwrotu na adres sklepu internetowego ARYTON E-SKLEP, bądź zwrócić w salonie stacjonarnym PATRIZIA ARYTON.

Więcej informacji: zwroty i reklamacje