Styl

Czy pamiętasz mit o Zeusie, który chcąc ukryć szczęście przed człowiekiem, schował je w jego sercu? Uznał, że szukamy poza nami, więc szczęście schowane w środku człowieka będzie bezpieczne. Podobnie jest ze stylem! Rozglądamy się, szukamy wzorów do naśladowania. Tymczasem styl wypływa z nas. Dlatego tak bardzo lubimy klasykę. Projektujemy ją tak, aby była piękną bazą Twojego stylu. Stylu, który rezygnuje z efekciarstwa, a pierwszeństwo przyznaje szlachetności i ponadczasowości. Stylu, który jest współczesny, ale nie jest sezonowy. Stylu, który jest wyjątkowy - tak jak Ty.

Współczesny powerlook w modzie to już nie wyłącznie manifestowanie mocnego wizerunku. Dzisiaj powerlook to pokazanie Twojej wewnętrznej siły, Ciebie. To wizerunek, który poprzez ubiór mówi, kim jesteś. Bądź sobą i pokaż swoją moc na swój sposób.

Kontestacja utartych schematów jest wpisana w DNA naszej marki, bo zasady można łamać tylko wtedy, kiedy doskonale się je opanuje.

Połączenie bieli i czerni postrzegane jest jako esencja klasyki. My klasykę kochamy, ale staramy się Jej nadać charakter unikatowości. Dlatego do biało--czarnych stylizacji wprowadzamy trzeci kolor bazowy — brązowy pasek, beżowe kozaki lub np. camelowy płaszcz. Dzięki temu stylizacja wciąż jest klasyczna, ale zyskuje na szlachetności

Unikamy silnego kontrastu kolorystycznego. Natomiast kontrastowe zestawienie tkanin to jeden z budulców naszego stylu. Łączenie tkanin, które pozornie do siebie nie pasują, to prosty sposób na interesującą stylizację.

Przykład? Jedwabna zwiewna sukienka z płaszczem z alpaki to bardzo sensualne połączenie!

Na kolory patrzymy ze szczególną wrażliwością. Lubimy tworzyć harmonijne i nieoczywiste połączenia.

Największą wagę przykładamy do tkanin. Łączymy je na zasadzie przeciwieństw, nie przejmując się sezonowością Uwielbiamy wielowarstwowe stylizacje. Dzięki odpowiedniej relacji różnych tkanin i kolorów możemy tworzyć nieoczywiste zestawy.

Nawet wieczorowy żakardowy garnitur można wystylizować casualowo. Nie bój się łamania schematów.

Największym atutem dobrze zaprojektowanego płaszcza jest to, że gdy narzucimy go na najprostszą stylizację, całość wygląda jak starannie zaplanowany zestaw.

Czekamy na Ciebie!