X
popup-image
1 / 5

Buty w kolorze grafitowym

499 PLN
Rozmiar
tabela rozmiarów +
ZNAJDŹ W SALONACH

Opis +
kod produktu: 06031-17
Opis produktu

Prawdziwa skóra

Skóry wykorzystane w produkcji cholewek i podszewek są najwyższej jakości. i zostały starannie wyselekcjonowane w celu zagwarantowania maksymalnego komfortu i higieny.

Komfort

W podeszwie pod pietą umieszczono konstrukcję ANTISHOCK (zwiększając sprężystość pod piętą) dla jeszcze lepszego komfortu. Miękkie, wewnętrzne wypełnienie ochronne. Odpowiednio wyprofilowany kształt zapewnia zawsze maksymalne dopasowanie obuwia do anatomii stopy.

Wyjmowana wewnętrzna wkładka

Wygodna i funkcjonalna wewnętrzna wkładka o anatomicznym kształcie zapewnia użytkownikowi dobre samopoczucie i ochronę stóp.

Lekkość

Podeszwy wykonane z wyselekcjonowanych mieszanek materiałów o niskim ciężarze właściwym. Dzięki specjalnym technikom produkcji we wnętrzu podeszwy znajdują się  mikrocząsteczki powietrza, które sprawiają, że jest ona jeszcze lżejsza.

Elastyczność

Cholewka i podeszwa są ze sobą połączone w wyniku starannych procesów obróbki, które gwarantują maksymalną elastyczność obuwia. Podeszwę środkową, znajdującą się w strefie zgięcia, tworzy specjalna wkładka o wysokiej częstotliwości.

Buty w kolorze grafitowym
Buty w kolorze grafitowym
Buty w kolorze grafitowym
Buty w kolorze grafitowym